Hakeme küfretmişti! Caner Erkin tarihi ceza hakkında konuştu

Hakeme küfretmişti! Caner Erkin tarihi ceza hakkında konuştu Hakeme küfretmişti! Caner Erkin tarihi ceza hakkında konuştu

Gece açıklandı, videodan ceza verme şeyi çıktı, sabahına iptal oldu bana ceza verdikten sonra. Videodan izleyip ceza verme yoktu o dönem. Hakem de işini yapıyor aynı meslekteyiz. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, bizler de onlar da profesyonel bir meslek yapıyor. Türkiye Futbol Federasyonu'na kendisine neden ceza verildiği ile ilgili soru sorduğunu söyleyen ve böyle bir kuralın olmadığını ileten Caner Erkin, 'Neye göre böyle bir şey yaptınız' diye sordum başkana yani tarihte bir ilk bu. Tecrübeli futbolcu konuyla ilgili, Kırmızı kart görmeden yedim o cezayı. Milli futbolcu Caner Erkin, Asist Analiz Youtube kanalına açıklamalarda bulundu. Olay sonrası Mete Kalkavan'dan özür dilediğini ifade eden 36 yaşındaki futbolcu, Mete hocadan da özür diledim. O dönem TFF Başkanı Yıldırım Demirören'di. 'Böyle bir şey nasıl olabilir?' dedim. . Başakşehir maçıydı ve hakem Mete Kalkavan'dı. "Beşiktaş'ta forma giydiği dönemde, 1-1 biten Başakşehir maçında hakem Mete Kalkavan'a küfrettiği görüntü ortaya çıkan ve 10 maç ceza alan Caner Erkin tarihi ceza hakkında konuştu. O gün çok enteresandı. Beşiktaş forması giydiği dönemde Başakşehir'le 1-1 berabere kaldıkları maçta müsabaka hakemi Mete Kalkavan'a hakeret ettiği görüntüleri ortaya çıkan ve görüntüler üzerinden 10 maç ceza alan Erkin, cezasının 6 maça indirilmesi hakkında konuştu. 3 saatlik bir şey çıkarttılar. Şimdi de pişmanım yani, yaptığım ciddi yanlışlardan biriydi bu ifadelerini kullandı. 10 maç ceza aldım, tarihi bir ceza aldım sonra 8 maça indirdiler dedi. Ben ailesinden de özür diledim. 'Bunu bana özel mi yaptınız?' dedim ama her zaman olduğu gibi cevap alamadık diye konuştu.

Hakeme küfretmişti! Caner Erkin tarihi ceza hakkında konuştu

Başakşehir maçıydı ve hakem Mete Kalkavan'dı. Olay sonrası Mete Kalkavan'dan özür dilediğini ifade eden 36 yaşındaki futbolcu, Mete hocadan da özür diledim. 3 saatlik bir şey çıkarttılar. 10 maç ceza aldım, tarihi bir ceza aldım sonra 8 maça indirdiler dedi. Milli futbolcu Caner Erkin, Asist Analiz Youtube kanalına açıklamalarda bulundu. O gün çok enteresandı. Ben ailesinden de özür diledim. Beşiktaş forması giydiği dönemde Başakşehir'le 1-1 berabere kaldıkları maçta müsabaka hakemi Mete Kalkavan'a hakeret ettiği görüntüleri ortaya çıkan ve görüntüler üzerinden 10 maç ceza alan Erkin, cezasının 6 maça indirilmesi hakkında konuştu. "Beşiktaş'ta forma giydiği dönemde, 1-1 biten Başakşehir maçında hakem Mete Kalkavan'a küfrettiği görüntü ortaya çıkan ve 10 maç ceza alan Caner Erkin tarihi ceza hakkında konuştu. Gece açıklandı, videodan ceza verme şeyi çıktı, sabahına iptal oldu bana ceza verdikten sonra. O dönem TFF Başkanı Yıldırım Demirören'di. Tecrübeli futbolcu konuyla ilgili, Kırmızı kart görmeden yedim o cezayı. 'Böyle bir şey nasıl olabilir?' dedim. Türkiye Futbol Federasyonu'na kendisine neden ceza verildiği ile ilgili soru sorduğunu söyleyen ve böyle bir kuralın olmadığını ileten Caner Erkin, 'Neye göre böyle bir şey yaptınız' diye sordum başkana yani tarihte bir ilk bu. . Videodan izleyip ceza verme yoktu o dönem. 'Bunu bana özel mi yaptınız?' dedim ama her zaman olduğu gibi cevap alamadık diye konuştu. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, bizler de onlar da profesyonel bir meslek yapıyor. Hakem de işini yapıyor aynı meslekteyiz. Şimdi de pişmanım yani, yaptığım ciddi yanlışlardan biriydi bu ifadelerini kullandı.